П`ятниця, 03.05.2024, 21:41

Світ молоді

Інтернет-видання для школярів, студентів та молоді, яка хоче знати все!

Меню сайту
Реклама
Наше опитування
Що вас найбільше радує з приходом весни?
Всего ответов: 707
Міні-чат
300
Реклама
Коментарі
01.04.2016

ДІВЧИНА-ЗАГАДКА

приветик

12.09.2015

ДІВЧИНА-ЗАГАДКА

прівет

04.05.2015

УКРАЇНСЬКИЙ СОННИК

менi приснилось лелека i чорна лебiдь що це буде

21.04.2015

ПИРЯТИНСЬКИЙ ПЕЙСМЕЙКЕР НА 4 ГОДИНИ

Дуже приємно читати про земляків такі гарні новини. Так тримати, Ярославе!

01.04.2015

ДОБРОВОЛЕЦЬ З ПИРЯТИНА: У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ МЕНІ СПОКІЙНІШЕ, АНІЖ У ТЕПЛІЙ ХАТІ

Ми дякуємо таким чоловікам як Сергій Ящук. Нехай Бог береже їх, а ми будемо молитися за те, щоб вони повернулися до своїх домівок живими і неушкоджени

Реклама
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Поглянь на себе збоку » Поглянь на себе збоку

МОВЛЕННЄВИЙ ЕТИКЕТ
Від уміння спілкуватися залежить дуже багато в нашому житті. Спілкування є містком до появи справжніх друзів, отримання бажаного, роботи, кар’єри, досягнення мети. Зрештою, від уміння спілкуватися залежить те, чи будеш ти взагалі цікавим для людей, а значить, чи зможеш завоювати їх повагу та авторитет.
На «ти» звертаються один до одного родичі, друзі, колеги, приятелі, діти. Пропозиція перейти на «ти» повинна виходити від старшої, поважної людини, чи особи, що займає вище службове становище. Мо-лодші можуть попросити звертатися до них на «ти», хоча самі продовжують звер-татися на «ви». Жінкам дозво-лено відмовитися від переходу на «ти» з чоло-віком, без будь-якого пояс-нення причин.
Мистецтво спілкування полягає також і в загальній інтелігентності, освіченості, - вибору та підтримання теми розмови і правильного тону бесіди. Не слід кричати, тріскотіти, зловживати увагою іншої чемної людини. А інколи ще більшим мистецтвом, ніж мистецтво спілкування, є мистецтво у слушний момент помовчати.
Коли ви розмовляєте з ким-небудь у товаристві, важливо зосередитися на темі розмови, взяти в ній участь, підтримати її і внести в неї якийсь цікавий момент, щоб ви, як співрозмовник, запам’яталися іншим. Це буде свого роду «зеленим світлом» для подальшого підтримання стосунків з цими людьми. Розмова повинна бути ненав’язливою, неви-мушеною.
Розповідаючи якісь жарти чи історії, подумайте, чи не скривдять вони когось з ваших співрозмовників.
Негарним тоном вважа-ється не відповідати на запи-тання, поставлені вам. Це допускається лише в тому випадку, коли питання, на вашу думку, було некоректним чи недо-речним. У такому разі слід залишити його без уваги і постаратися перевести розмову.
Категорія: Поглянь на себе збоку | Додав: sasha (29.04.2009)
Переглядів: 850 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]