Субота, 30.11.2024, 08:48

Світ молоді

Інтернет-видання для школярів, студентів та молоді, яка хоче знати все!

Меню сайту
Реклама
Наше опитування
Що вас найбільше радує з приходом весни?
Всего ответов: 707
Міні-чат
300
Реклама
Коментарі
01.04.2016

ДІВЧИНА-ЗАГАДКА

приветик

12.09.2015

ДІВЧИНА-ЗАГАДКА

прівет

04.05.2015

УКРАЇНСЬКИЙ СОННИК

менi приснилось лелека i чорна лебiдь що це буде

21.04.2015

ПИРЯТИНСЬКИЙ ПЕЙСМЕЙКЕР НА 4 ГОДИНИ

Дуже приємно читати про земляків такі гарні новини. Так тримати, Ярославе!

01.04.2015

ДОБРОВОЛЕЦЬ З ПИРЯТИНА: У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ МЕНІ СПОКІЙНІШЕ, АНІЖ У ТЕПЛІЙ ХАТІ

Ми дякуємо таким чоловікам як Сергій Ящук. Нехай Бог береже їх, а ми будемо молитися за те, щоб вони повернулися до своїх домівок живими і неушкоджени

Реклама
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Поглянь на себе збоку » Поглянь на себе збоку

Скільки давати дитині грошей?
Розпоряджатися грішми потрібно вчити дітей з п’ятирічного віку, вважають фахівці з фінансів. Перш за все, слід
розповісти дитині, для чого потрібні гроші, і чому ваша сім’я може дозволити ті чи інші речі, а які - не в змозі. У жодному випадку не бійтеся говорити ди-тині: «Нам це не по кишені»! Потрібно розмовляти з дітьми про цінність і корисність будь-якої речі. Правильно роблять у тих сім`ях, де за участю дітей розподіляють сімейний бюджет.

Тож скільки давати їм грошей? Рекомендації фахівців прості: дитині повинно вистачати на потреби у школі, однак не повинно бути помітно більше або мен-ше, ніж в інших дітей. Обговоріть і разом розрахуйте цю суму, з огляду на доходи сім’ї і потреби дитини. Першокласникові краще видавати щодня, а в міру до-рослішання збільшуйте строки - щотижня, щомісяця. Так дитина поступово звикне розподіляти свої витрати. Але сума повинна бути фіксованою!

Поясніть дитині, що можна було б купити ще на ці гроші. Привертайте дитячу увагу та інтерес до дійсно цінної та потрібної речі, пояснюючи її переваги.

Послідовність не менш важлива. Неприпустимо спочатку дати дитині грошей, а потім забрати їх, тому що вона намагається витратити їх на дрібниці. А ось пояснити те, що через придбані дрібниці доведеться відкласти покупку, про яку вона мріє, треба. І побачите, що надалі дитина своїми кишеньковими розпо-ряджатиметься більш ощадливо. Однак, батькам іноді варто прислухатися і до бажання дитини, поставити себе на її місце, повернувшись ненадовго в дитинство. Коли, наприклад, хлопчик, плачучи, благає тата купити йому машинку, той повинен хоча б інколи виходити з того, що синові так само хочеться придбати таку іграшку, як йому придбати авто.

Штрафи за погане навчання або погану поведінку - неприпустимі. Зате цілком логічна участь дитини у відновленні зіпсованих нею речей. До речі, гарним показником того, наскільки адекватно ваша дитина ставиться до одержуваних грошей, є той факт, чи відкла-дає вона якусь частину коштів на подарунки близьким.
Галина БОГАТИРЬОВА, педагог.
(УКРІНФОРМ).

Категорія: Поглянь на себе збоку | Додав: sasha (24.03.2009) | Автор: redaktor E
Переглядів: 946 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]