П`ятниця, 19.04.2024, 00:39

Світ молоді

Інтернет-видання для школярів, студентів та молоді, яка хоче знати все!

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Форум » Форум Світ молоді » Наскільки я відчуваю зв'язок з Богом у повсякденному житті
Наскільки я відчуваю зв'язок з Богом у повсякденному житті
sashaДата: Понеділок, 20.01.2014, 15:45 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 18
Репутація: 2
Статус: Offline
___
 
sashaДата: П`ятниця, 31.01.2014, 11:48 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 18
Репутація: 2
Статус: Offline
Я думаю, що від нас нічого не залежить і що є без сумніву Вищі сили.
 
sashaДата: П`ятниця, 31.01.2014, 11:49 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 18
Репутація: 2
Статус: Offline
Чи я помиляюся?
 
СветланаДата: П`ятниця, 31.01.2014, 12:25 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, Бог, або ще можна сказати вищі сили, я впевнена що є. Всі знають про силу материнської молитви, скільки історій, які підтверджують, що Бог є дуже багато.
 
МаріяДата: Середа, 12.02.2014, 17:14 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здається, ми просто неуважні.

Додано (12.02.2014, 17:14)
---------------------------------------------
У тому,що існують Вищі Сили, тобто Бог, знають всі мислячі люди. Це колись у Радянському Союзі "не було" Бога. І взагалі нічого не було. Бога треба поважати,любити і не йти проти його волі. Треба обов`язково молитися вранці й перед сном. Тоді Вищі Сили будуть нас охороняти. Адже часто Вони нам допомагають  тоді, коли ми,навіть не підозрюємо про небезпеку. У багатьох були випадки такої допомоги. То думка прийшла вчасно і змінила хід подій на краще, то людина якась зустрілася і порадила,щось гарне - на користь. Може хтось напише про це детальніше. У мене в житті бувало таке. Я вдячна Богу за допомогу.

 
ДашаДата: П`ятниця, 14.02.2014, 16:10 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Связь с Богом в повседневной жизни я очень чувствую. И уверена, что моя жизнь без Божьей помощи была бы намного тяжелее. Я молюсь каждый день. Без молитвы на улицу не выхожу.
 
sashaДата: Вівторок, 18.02.2014, 14:16 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Администраторы
Повідомлень: 18
Репутація: 2
Статус: Offline
Можливо у когось є приклади про Божу допомогу. Було б цікаво почитати.
 
IvanДата: Четвер, 20.03.2014, 10:23 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Мне очень нравится ваш сайт. И форум тоже интересный. Хотелось бы, чтобы заходили сюда больше и писали. Нравится, что сайт на украинском языке. Связь с Богом в повседневной жизни есть и только глупец будет это отрицать. Вся наша жизнь - это жизнь в Боге. Если мы живем по Божьим законам - в добре, любви, взаимопонимании - у нас все ладится. А если не любим ближнего - Бог нас наказывает. Вернее - мы себя наказываем сами. Мы выпадаем с поля Божьей помощи.
 
МашаДата: Четвер, 20.03.2014, 11:03 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня! Дуже цікаво тут. І питання цікаві. Особливо мені подобається про Бога. Я багато читаю на цю тему на сайтах. Коли читаєш про Бжественне на душі стає якось спокійно. Оце я думаю і є присутність Бога у нашому житті. Зараз у світі так неспокійно особливо в Україні. Вночі навіть не спиться а помолися і легше стає. Пишіть всі!
 
ЮрійДата: Четвер, 20.03.2014, 16:30 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я у церкву не хожу. Не заперечую, що Бог може і є. Дарвіну не вірю. Думаю, що якась сила створила нас усіх і нами керує.
 
Анастасія9219Дата: Вівторок, 25.03.2014, 13:58 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Реакція Вищих сил - Бога - на наше життя дуже швидка. Не раз помічала - не встигну зробити якусь неприємність людині (особливо навмисно),як мене вже покарано: то щось загублю або вкрадуть, хтось нагрубить чи також неприємність зробить. Часто Бог допомагає - якщо ти робиш людям добро.
 
LaStivkaДата: Понеділок, 23.06.2014, 14:05 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Інколи на душі буває так тяжко! А потім появляється звідкись думка - треба помолитися. І на душі стає легше. Зовсім по-іншому все сприймається.
 
ArsenДата: Понеділок, 13.04.2015, 11:57 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Що Бог є доведено наукою. І кожна секунда нашого життя пов`язана з Ним. Тільки нерозумний цього не бачить.
 
ОлександрДата: Понеділок, 13.04.2015, 12:01 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Христос Воскрес!
Воїстину Воскрес!
 
ВладиславДата: Вівторок, 21.04.2015, 14:51 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже цікаві думки висловлюють учасники форуму. Жаль тільки, що мало. Будемо сподіватися, що буде більше. Я особисто вірю в Бога і хожу до церкви частенько. І вам раджу.
 
Форум » Форум » Форум Світ молоді » Наскільки я відчуваю зв'язок з Богом у повсякденному житті
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: