Неділя, 26.05.2019, 12:25

Світ молоді

Інтернет-видання для школярів, студентів та молоді, яка хоче знати все!

Меню сайту
Реклама
Наше опитування
Що вас найбільше радує з приходом весни?
Всего ответов: 692
Міні-чат
300
Реклама
Коментарі
01.04.2016

ДІВЧИНА-ЗАГАДКА

приветик

12.09.2015

ДІВЧИНА-ЗАГАДКА

прівет

04.05.2015

УКРАЇНСЬКИЙ СОННИК

менi приснилось лелека i чорна лебiдь що це буде

21.04.2015

ПИРЯТИНСЬКИЙ ПЕЙСМЕЙКЕР НА 4 ГОДИНИ

Дуже приємно читати про земляків такі гарні новини. Так тримати, Ярославе!

01.04.2015

ДОБРОВОЛЕЦЬ З ПИРЯТИНА: У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ МЕНІ СПОКІЙНІШЕ, АНІЖ У ТЕПЛІЙ ХАТІ

Ми дякуємо таким чоловікам як Сергій Ящук. Нехай Бог береже їх, а ми будемо молитися за те, щоб вони повернулися до своїх домівок живими і неушкоджени...

Реклама
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Молодіжні новини » Молодіжні новини

ЛЮБИТЕЛІ БІГУ З ВЛАСНОЇ ІНІЦІАТИВИ ПОЧАЛИ РЕКЛАМУВАТИ СВОЄ РІДНЕ МІСТО ПИРЯТИН

Дуже багато людей вважають, що потрібно проводити своє життя в русі, адже рух, як відомо, – це життя. І слід пам’ятати, що працюючи над своїм тілом, ми тим самим зміцнюємо дух та силу волі. Колишній губер¬натор штату Каліфорнія, відомий гол¬лівудсь¬кий актор Арнольд Шварценегер якось сказав: «Ти можеш говорити, що в тебе погана генетика, поганий обмін речовин, а можеш просто піднятися з дивана і почати працювати над собою, поставити собі мету і вірити в себе. У цьому випадку ти обов’язково доб’єшся успіху».

АБИ НЕ ПРОВОДИТИ СВІЙ ВІЛЬНИЙ ЧАС БІЛЯ ТЕЛЕВІЗОРА
Ось саме так взяли й зробили кілька хлопців з Пирятина. Вже сьогодні вони рекламують наше місто по всій Україні та за її кордонами. А почалося все з того, що їм просто подобалося бігати аби не просиджувати свій вільний час перед телевізором, в Інтернеті, або, як ще нині популярно серед молоді, в питейних закладах міста.
Ще не так давно хлопці займалися бігом поодинці. Зараз – це вже сформо¬ва¬ний колектив, який має назву «Клуб люби¬телів бігу «Пирятин»» та групу в соціальній мережі «ВКонтакті» – «Marathon running club «Пирятин» 2013».

ПІСЛЯ СПИСАННЯ ЛІКАРІВ ОЛЕКСАНДР ПООБІЦЯВ ДРУГОВІ ЗНОВУ ПРОБІГТИ МАРАФОН
Ярослав Вольвач, Олександр Ясько, Дмит¬ро Батрак, Во¬лодимир Петрик, Світ¬лана та Сергій Сер¬гієнки, волонтер Браян Шон – це основні та постійні уча¬сники «Клубу лю¬би¬телів бігу «Пи¬ря¬тин»». Ярослав Воль¬вач по¬чав зай¬ма¬тися біговим спор¬том 12 років тому. Олек¬сандр Ясько також за¬хоп¬лю¬ється цим видом дав¬но. Сталося так, що Олек¬сандр потрапив у лікарню й лікарі не давали втішних про¬гнозів щодо покращення його фізичного здоров’я. Проте, лежачи під кра¬пель¬ницею, він пообіцяв другові знову пробігти марафон. І, як показав час, своєї обіцянки хлопець дотримався - через три роки дійсно взяв участь у марафоні.
Коли любителі бігу почали спілкуватися та разом здійснювати пробіжки, було вирішено створити клуб за інтересами. А пізніше у хлопців виникла ідея, що за допомогою цього виду спорту вони можуть навіть популяризувати наше славне місто Пирятин.
ДЛЯ ТРЕНУВАНЬ БУЛО РОЗРОБЛЕНО П’ЯТЬ МАРШРУТІВ
Було створено п’ять маршрутів для тренувань, які проходять через місто та навколишні села. На¬приклад, один з маршрутів за¬бігу починається з вулиці Цибаня, про¬ходить по селах Калиновий Міст, Верхоярівка, санаторій «Удай», Замостище, вулиці Гоголя (м. Пи¬рятин) і закінчується на стадіоні «Ювілейний» (15 км). Ще один маршрут починається з вулиці Ра¬дянської, через село Високе, «Сум¬сь¬¬кий» міст та закінчується в Пи¬рятині (15 км). Це, за словами Дмитра Батрака, найкрасивіший маршрут. Є можливість з мосту спо¬стерігати захід сонця та й взагалі, бачити всю красу природи Пирятинщини не з вікна автомобіля, а зовсім поряд. Ці два маршрути часто об’єднуються в один для того, щоб підготуватися до більш сер¬йоз¬ного забігу. «Ще є дуже цікавий маршрут, - говорить Д. Батрак, - через Заріччя, Високе, а далі перший поворот на село Харківці, потім Кап¬линці і через міст, з якого іно¬ді можна побачити лебедів, на За¬мос¬тище і Пирятин - там 20 км ви¬хо¬дить... Дуже гарний мар¬шрут і природа на¬вколо...».

ПЕРЕМАГАТИ У СЕРЙОЗНИХ МАРАФОНАХ ПОЧАЛИ З ВЕСНИ 2013
Серйозних забігів у хлопців було чимало. 28 квітня на 4-му Київському міжнародному марафоні (близько 600 учасників) пирятинці, пробігши 10-кілометрову дистанцію, потра¬пили у 20-ку та 40-ку кращих. За словами учасників «Клубу любителів бігу «Пирятин»», у них на меті було завдання брати участь у різних змаганнях, зрозуміти на що вони здатні та продовжувати працювати на кращі ре¬зультати. У червні в місті Вишгороді відбувся марафон «Київська Русь», на якому завдяки нашим любителям бігу, гучно прозвучала назва міста Пирятин, адже хлопці зайняли почесне 2-ге місце. Потім були марафони у Полтаві (4-те місце), Білій Церкві, в Києві… Попереду на клубівців чекають ще багато забігів. До речі, вони вже автоматично, як марафонці, зараховані до збірної області. Слід зауважити, що учасники клубу справжні патріоти України – під час забігів вони завжди тримають в руках жовто-бла¬китний прапор.
У планах на майбутнє в любителів бігу - створити громадську організацію й надалі представляти та рекламувати своє рідне місто Пирятин.
Тож, побажаємо нашим спортсменам-ентузіастам подальших перемог та нових учасників «Клубу любителів бігу «Пирятин»», які будуть підтримувати й популяризувати ак¬тивний та здоровий спосіб життя серед молоді Пирятинщини.
Світлана ДОВГЕНКО.
Фото автора та з архіву клубівців
Категорія: Молодіжні новини | Додав: sasha (09.01.2014)
Переглядів: 604 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]