Субота, 24.02.2018, 19:14

Світ молоді

Інтернет-видання для школярів, студентів та молоді, яка хоче знати все!

Меню сайту
Реклама
Наше опитування
Що вас найбільше радує з приходом весни?
Всего ответов: 678
Міні-чат
300
Реклама
Коментарі
01.04.2016

ДІВЧИНА-ЗАГАДКА

приветик

12.09.2015

ДІВЧИНА-ЗАГАДКА

прівет

04.05.2015

УКРАЇНСЬКИЙ СОННИК

менi приснилось лелека i чорна лебiдь що це буде

21.04.2015

ПИРЯТИНСЬКИЙ ПЕЙСМЕЙКЕР НА 4 ГОДИНИ

Дуже приємно читати про земляків такі гарні новини. Так тримати, Ярославе!

01.04.2015

ДОБРОВОЛЕЦЬ З ПИРЯТИНА: У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ МЕНІ СПОКІЙНІШЕ, АНІЖ У ТЕПЛІЙ ХАТІ

Ми дякуємо таким чоловікам як Сергій Ящук. Нехай Бог береже їх, а ми будемо молитися за те, щоб вони повернулися до своїх домівок живими і неушкоджени...

Реклама
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Молодіжні новини » Молодіжні новини

Міжнародний конкурс Intel-Техно Україна 2012
Третій рік поспіль в Україні на базі Київського технічного університету "Київський політехнічний інститут", за ініціативи та сприяння всесвітньо відомої корпорації Intel, відбувається національний етап міжнародного конкурсу Intel-Техно Україна. Цей конкурс є досить визнаним у світі. В ньому беруть участь юні представники більш ніж 50 країн світу. Фінал конкурсу відбувається в травні місяці в різних містах США і його призовий фонд становить близько 50 мільйонів доларів.
В цьому році на заочний етап конкурсу було подано близько 300 робіт від талановитих учнів та студентської молоді з усіх куточків України. В результаті прискіпливого відбору компетентного журі, до очного етапу було допущено близько 200 робіт. Представлені на конкурс проекти оцінювали більше ніж 120 докторів та кандидатів наук - викладачів провідних київських ВУЗів.
Представники Пирятинської станції юних техніків постійно беруть участь в конкурсі і займають в ньому призові місця. В цьому році на конкурс було подано 2 проекти. В категорії "Інженерія" Івченко Дмитро представляв проект "Інтелектуальна система управління освітленням на основі застосування безпровідних сенсорних мереж стандарту ZigBee", а в категорії "Енергетика" Орленко Сергій пропонував до розгляду проект "Способи підвищення ККД сонячної фотоустановки з використанням системи 'Геліостат'". Варто зазначити, що захист відбувався в стінах славетного Київського політехнічного інституту 2 дні. Тут учасники представляли та захищали свої проекти в стендовому режимі протягом 5-6 годин поспіль перед представниками журі. За результатами оцінювання журі, Дмитро і Сергій посіли почесні треті місця в своїх категоріях. Вони були нагороджені дипломами, сертифікатами учасників та отримали спеціальні запрошення на навчання в національний технічний університет "КПІ". Крім того, кожен з них був нагороджений цінним призом.
А допомагала їм у підготовці та створенні проектів Вольвач М.В. -керівник гуртка "Моделювання робототехнічних систем", що працює на базі Пирятинської СЮТ.
Хотілося б відмітити, що участь вихованців гуртка в конкурсі стала можливою за сприяння Полтавської малої академії наук, яка взяла на себе фінансові витрати на проживання та харчування учасників.
Сподіваємося, що пішли в небуття роки примарних надій колишньої міської влади на знищення дитячого закладу. Але і сьогодні непорозуміння у фінансуванні та підпорядкуванні відділу освіти та міській раді працюють не на користь загальній справі.

Директор СЮТ В.І. Дяченко
Категорія: Молодіжні новини | Додав: sasha (23.02.2012)
Переглядів: 280 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]