Середа, 25.04.2018, 13:46

Світ молоді

Інтернет-видання для школярів, студентів та молоді, яка хоче знати все!

Меню сайту
Реклама
Наше опитування
Що вас найбільше радує з приходом весни?
Всего ответов: 683
Міні-чат
300
Реклама
Коментарі
01.04.2016

ДІВЧИНА-ЗАГАДКА

приветик

12.09.2015

ДІВЧИНА-ЗАГАДКА

прівет

04.05.2015

УКРАЇНСЬКИЙ СОННИК

менi приснилось лелека i чорна лебiдь що це буде

21.04.2015

ПИРЯТИНСЬКИЙ ПЕЙСМЕЙКЕР НА 4 ГОДИНИ

Дуже приємно читати про земляків такі гарні новини. Так тримати, Ярославе!

01.04.2015

ДОБРОВОЛЕЦЬ З ПИРЯТИНА: У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ МЕНІ СПОКІЙНІШЕ, АНІЖ У ТЕПЛІЙ ХАТІ

Ми дякуємо таким чоловікам як Сергій Ящук. Нехай Бог береже їх, а ми будемо молитися за те, щоб вони повернулися до своїх домівок живими і неушкоджени...

Реклама
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Духовна світлиця » Духовна світлиця

Словом можна вбити, а можна і зцілити

«Чи правда, що нецензурні слова руйнують біополе?»

Світлана Максимчук, Івано-Франківська обл.
На запитання відповідає диякон Олександр Горай,
м. Полтава:

- Болючу тему ви піднімаєте, Світлано. Нецензурна лексика стала нормою сучасного спілкування. Я особисто знаю багатьох людей, які вживають лайливе слово через одне-два нормальних. І тоді мат ніби займає місце артикля у англійській мові. Лайка для цих людей – звичка, і від цього стає моторошно. З посмішкою на вустах молода дівчина поносить на чому світ стоїть святе й недоторканне для багатьох поколінь усіх народів Землі – матір. Що вона дасть своїм дітям? Вона стане для них матір’ю? Кожна свідома людина розуміє, що за будь-який свій вчинок вона несе відповідальність. Тоді постає питання: чому ж ми так легковажно ставимося до слів, які промовляємо? Незважаючи на те, боїмося ми відповідальності чи ні, вона все одно настане. У наш час проводиться багато досліджень, які доводять руйнівну силу нецензурщини як у духовній сфері, так і у фізичній. Наведу приклади. Молоді люди «зарядили» дві посудини з водою: в одну начитали нецензурні слова, над іншою грала музика Моцарта. Потім вони поставили в них квіти. Так от, у посудині з водою, «обробленою» класичною музикою, квіти простояли у п’ять (!) разів довше, ніж у тій, де був начитаний мат. Далі молоді люди віддали воду жінці, яка займається розведенням кімнатних рослин. Вони сказали їй, що це нове добриво, яке потрібно протестувати. Через деякий час вона з обуренням віддала їм один із зразків, сказавши, що з квітами, политими ним, робиться щось незрозуміле. І як ви думаєте, що це була за вода? Вчені ж робили глибокі дослідження за впливом слів на ДНК. І вони отримали вражаючі висновки: матерні слова «бомбардують» ДНК, викликаючи мутації, поступово руйнуючи його.
«Не те, що входить в уста, оскверняє людину, а те, що виходить із уст, оскверняє людину», – сказав Господь у святій Євангелії, вказуючи нам на велике значення слів, які ми промовляємо. Тому я звертаюся до всіх небайдужих як до себе, так і до оточуючих: задумаймося над тим, що ми бажаємо один одному. Нехай наша мова приносить нам лише радість спілкування, мир та спокій душам.

 
Категорія: Духовна світлиця | Додав: sasha (27.10.2010)
Переглядів: 354 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]