Понеділок, 29.04.2024, 06:51

Світ молоді

Інтернет-видання для школярів, студентів та молоді, яка хоче знати все!

Меню сайту
Реклама
Наше опитування
Що вас найбільше радує з приходом весни?
Всего ответов: 707
Міні-чат
300
Реклама
Коментарі
01.04.2016

ДІВЧИНА-ЗАГАДКА

приветик

12.09.2015

ДІВЧИНА-ЗАГАДКА

прівет

04.05.2015

УКРАЇНСЬКИЙ СОННИК

менi приснилось лелека i чорна лебiдь що це буде

21.04.2015

ПИРЯТИНСЬКИЙ ПЕЙСМЕЙКЕР НА 4 ГОДИНИ

Дуже приємно читати про земляків такі гарні новини. Так тримати, Ярославе!

01.04.2015

ДОБРОВОЛЕЦЬ З ПИРЯТИНА: У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ МЕНІ СПОКІЙНІШЕ, АНІЖ У ТЕПЛІЙ ХАТІ

Ми дякуємо таким чоловікам як Сергій Ящук. Нехай Бог береже їх, а ми будемо молитися за те, щоб вони повернулися до своїх домівок живими і неушкоджени

Реклама
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Будьте здорові » Будьте здорові

Не хворій!
Трапляється так, що лягаєш звечора здоровим, а встаєш зранку з хворим горлом та нежиттю. І ти згадуєш, що вчора спілкувався на вулиці з хворим товаришем, а наостанок ще й ноги трохи замерзли. От і все! Тепер доведеться хворіти.
Шляхами вірусу
Учений-вірусолог Еліот Дік доводить, що ситуацій, за яких до нас чіпляється вірус, - значно більше, ніж ми думаємо. До «гарячої» п’ятірки від професора Діка потрапили:
· спільна трапеза з тим, хто вже застудився;
· поцілунок хворого;
· поїздка громадським транспортом (багато вірусів залишається на поручнях);
· потискання рук;
· паління (затяті курці більше схильні до застуд, оскільки мають порушений імунітет слизової оболонки носа та гортані).
Природний захист
Зміцнити імунітет можна тільки поступово. Передусім зверни увагу на своє харчування. Не захоплюйся чіпсами, супами з пакетиків, копченостями. Штучні барвники та консерванти порушують роботу імунної системи. Натомість слідкуй, щоб у твоєму раціоні були продукти, які містять аргінін, — амінокислоту, що миттєво підвищує імунні реакції. Шукай аргінін у горіхах, вівсянці, фруктово-ягідних желе, насінні кунжуту та в попкорні.
Корисними мінералами забезпечить морська капуста. Вживаючи хоча б 200 грамів щодня, ти зміцниш, окрім імунної, ендокринну та нервову систему, покращиш обмін речовин і очистиш кров. Крім того, взимку на твоєму столі обов’язково повинні бути морква, солодкий перець, помідори, червона риба, буряк, апельсини, хурма. Червоні овочі та фрукти стимулюють обмін речовин і покращують кровообіг, оранжеві — сприяють оновленню м’язових тканин. Але не захоплюйся надміру цим спокусливим раціоном: переїдання «вогняних» страв викликає безсоння, безпідставне відчуття тривоги та збудження.
Коли температура за вікном змінюється надто різко, організм готується до захисту в пришвидшеному темпі й, звичайно, перевтомлюється. От чому в такі періоди починає лихоманити, болить голова і хочеться лише одного — сховатися подалі від усіх. Як можна уникнути такого стану? Заздалегідь поповнити запаси вітамінів та елементів, важливих для імунної системи. Це, насамперед, вітаміни-антиоксиданти: С, Е, РР та вітаміни групи В. Також не слід забувати про унікальні властивості часнику та меду. Наприклад, завжди надійно спрацьовує такий рецепт. Візьми голівку часнику, подрібни її, залий склянкою теплої кип’яченої води та настоюй протягом доби. Процідивши отриману суміш, додай до неї 100 г меду та 50 мл настоянки прополісу. Вживай по одній чайній ложці двічі на день перед їжею.
За порятунком — до природи
Повноцінне харчування — найперша річ для імунітету, проте, в періоди епідемій цього може бути недостатньо. Підтримати імунну систему допоможуть природні імуно-стимулятори. Чемпіонами серед них є бджолині продукти: пилок — містить приблизно в 20 разів більше провітаміну А, ніж морква. Крім того, він — джерело вітамінів С, Р, В1, В2, В5, В6, В12, протеїнів та амінокислот, 28 необхідних для життя мікроелементів, фітонцидів, активних ферментів та шести форм натуральних цукрів. Ти можеш вживати його під час особливих навантажень або для профілактики. Перга — це пилок, уже зібраний бджолами та утрамбований у стільники. За її допомогою лікують злоякісне недокрів’я та анемію. Регулярне вживання перги збільшує вміст гемоглобіну та еритроцитів у крові та підвищує стійкість організму до інфекцій.
Прополіс — найбільш безпечний серед бджолиних ліків. Ніколи не викликає алергії, містить нуклеїдні кислоти та ензими.
Забрус — зрізані кришечки з медових стільників. Універсальний комплекс із пилку, прополісу та перги. Приймати його необхідно протягом десяти днів по одній столовій ложці 4 рази на день. Зі слів бджолярів, таке лікування гарантує імунітет від застуди на 4 роки.

За матеріалами журналу "Вона".
Категорія: Будьте здорові | Додав: sasha (19.11.2009)
Переглядів: 1138 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]