Неділя, 05.05.2024, 12:08

Світ молоді

Інтернет-видання для школярів, студентів та молоді, яка хоче знати все!

Меню сайту
Реклама
Наше опитування
Що вас найбільше радує з приходом весни?
Всего ответов: 707
Міні-чат
300
Реклама
Коментарі
01.04.2016

ДІВЧИНА-ЗАГАДКА

приветик

12.09.2015

ДІВЧИНА-ЗАГАДКА

прівет

04.05.2015

УКРАЇНСЬКИЙ СОННИК

менi приснилось лелека i чорна лебiдь що це буде

21.04.2015

ПИРЯТИНСЬКИЙ ПЕЙСМЕЙКЕР НА 4 ГОДИНИ

Дуже приємно читати про земляків такі гарні новини. Так тримати, Ярославе!

01.04.2015

ДОБРОВОЛЕЦЬ З ПИРЯТИНА: У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ МЕНІ СПОКІЙНІШЕ, АНІЖ У ТЕПЛІЙ ХАТІ

Ми дякуємо таким чоловікам як Сергій Ящук. Нехай Бог береже їх, а ми будемо молитися за те, щоб вони повернулися до своїх домівок живими і неушкоджени

Реклама
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Поглянь на себе збоку » Поглянь на себе збоку

Будь упевненим в собі!

Серед проблем, що виникають у молодому віці, є труднощі у спілкуванні з рідними, друзями, складні стосунки з коханим чи коханою, низька самооцінка – це далеко не всі їхні проблеми.
Я пропоную поради відомого американського психолога Філіпа Зімбарда, які у свій час допомогли мені побороти труднощі.
1. Визначте свої сильні та слабкі риси і сформулюйте мету.
2. Проаналізуйте, що ви цінуєте, у що вірите, яким хочете бачити своє життя. Перегляньте свої плани з позицій сьогоднішнього дня, щоб використати це, коли намітиться прогрес.
3. Дивіться в корінь. Проаналізувавши минуле, визначте, що призвело до нинішнього становища. Спробуйте зрозуміти і вибачити тих, хто змусив вас страждати або не надав допомоги. Пробачте собі минулі помилки. Поховайте важкі спогади, звільніть місце для приємних.
4. Відчуття провини й сорому не допоможуть досягти успіху. Не дозволяйте собі віддаватися їм.
5. Шукайте причини своєї поведінки у фізичних, соціальних, економічних і політичних аспектах життя, а не в особистих недоліках.
6. Не забувайте, що кожну подію можна оцінити по-різному. Реальність – це не більш як результат угоди між людьми називати речі певними іменами. Такий погляд дозволить терпимо ставитися до інших і великодушніше сприймати те, що може здатися приниженням.
7. Ніколи не кажіть про себе погано.
8. Якщо ваші дії піддають конструктивній критиці, - скористайтесь цим для свого блага, але не дозволяйте критикувати вас як особистість.
9. Пам’ятайте, що з поразки можна зробити висновок.
10. Не миріться з людьми, котрі змушують вас відчувати власну неповноцінність. Якщо не вдається змінити їх, краще не спілкуйтеся з такими.
11. Дозволяйте собі розслабитися, зайнятися тим, що вам до душі. Ви краще зрозумійте себе.
12. Практикуйтесь у спілкуванні. Насолоджуйтеся відчуттям енергії, якою обмінюються люди. Уявіть, що й вони можуть відчувати страх і невпевненість, та спробуйте їм допомогти. З’ясуйте, чого чекаєте від них і що можете їм дати. А потім дайте зрозуміти, що відкриті для такого обміну.
13. Перестаньте занадто пильно охороняти своє «я» - воно значно міцніше й пластичніше, ніж вам здається. Краще відчувати емоційний удар, ніж передувати в ізоляції.
14. Визначте кілька серйозних віддалених завдань, на шляху до яких треба виконати завдання проміжні. За кожний успішний крок не забувайте похвалити себе.
15. Ви не пасивний об’єкт, на який падають неприємності. Ви – вершина еволюційної піраміди, втілення надій батьків, неповторна особистість, творець свого життя. Якщо ви впевнені в собі, то перешкода стане для вас викликом, а виклик змушує діяти. І замість того, щоб бідкатися, як вам жити, пориньте у вир життя.
Підготувала Наталія Крицька.

Категорія: Поглянь на себе збоку | Додав: sasha (13.10.2009)
Переглядів: 918 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]